Цей сайт використовує cookies щоб бути кращими для вас!

OK

Мезотерапія волосистої частини голови

Процедура, спрямована на посилення росту волосся та поліпшення їхнього стану. Під час процедури у волосисту частину голови за допомогою ін'єкцій вводяться лікарські речовини, які й надають належний результат, а саме зміцнюють волосяні цибулини та забезпечують надходження до них поживних речовин.


Мезотерапія волосистої частини голови – метод ін'єкційної косметології та естетичної медицини, спрямований насамперед на корекцію порушень росту волосся та оздоровлення шкіри голови. У багатьох випадках дана процедура є основною можливістю виправити такі важкі проблеми як облисіння (алопеція), свербіж шкіри на голові, лупа, себорея, слабке і посічене волосся.


Придатки шкіри - волосся складається зі стрижня (зовнішньої видимої частини) і кореня або цибулини, розташованої в глибоких шарах дерми. Корінь волосся оточений фолікулом, який містить необхідні для зростання кровоносні судини та залози. По суті, зростання волосся відбувається саме в цій частині, стрижень є лише сукупністю клітин, просочених кератином. Таке розташування ростової зони волосся робить доставку лікарських засобів до нього дуже проблематичною - зовнішні засоби у вигляді кремів, мазей, шампунів нездатні проникати так глибоко в шкірні покриви, тому при проблемах росту волосся належний результат досягти досить складно. Системний прийом препаратів може впливати на інші органи та тканини, а через слабку васкуляризацію цибулин, більшість лікарської речовини і зовсім не потрапить у зону впливу.


Суть процедури полягає у введенні лікарських засобів у товщу шкіри. Тому при лікуванні проблем росту волосся внутрішньошкірні ін'єкції підходять найкраще, оскільки забезпечують доставку речовини, що діє, безпосередньо до коріння волосся. Фізіологічне зростання придатків шкіри (волосся) досить повільне (0,3-0,4 мм на добу), тому результати лікування алопеції можуть бути помітні лише через деякий час. Але в даний час це найточніший і найефективніший метод доставки лікарських засобів у зону росту волосся.


Мезотерапія волосистої частини голови застосовується також для вирішення проблем і самої шкіри/частини голови, наприклад таких як себорея, псоріаз. Поєднання цієї процедури в комплексі з іншими терапевтичними заходами дає більш виражений терапевтичний ефект.

Необхідно розуміти, що при крайньому ступені облисіння навіть мезотерапія не може дати очікуваного ефекту, проте її успішно застосовують у підготовці до пересадки волосся. Завдяки їй імплантати приживаються набагато краще, рідше виникають ускладнення та побічні ефекти.


Підготовка до процедури


При зборі анамнезу у пацієнта з'ясовують наявність у нього алергії на харчові продукти, медикаменти, про прийом на даний момент будь-яких лікарських препаратів, використання волосистої частини голови засобів місцевого впливу. Важливо пам'ятати, що до групи дезагрегантів належать деякі поширені нестероїдні протизапальні препарати (ацетилсаліцилова кислота, ібупрофен). Їх прийом слід припинити протягом тижня до процедури.


Неконтрольоване поєднання препаратів може дати ускладнення, які нівелюють всю користь від мезотерапії. З'ясовують як давно почалися проблеми зі шкірою голови та волоссям, і що цьому могло передувати, обстежують гормональний фон, з'ясовують наявність супутніх захворювань. При алопеції у жінок з'ясовують регулярність менструального циклу, і чи знаходилися вони на лікуванні у гінеколога або ендокринолога – дуже часто причиною випадання волосся у жінок є гормональні збої. І для того, щоб мезотерапія була ефективною, необхідно паралельно проводити лікування супутніх захворювань, тобто підходити до вирішення проблеми комплексно.


Методика проведення мезотерапії на шкірі волосистої частини голови залежить від цілей лікування. Спільним є лише проведення антисептичних заходів – обробка волосся та шкіри розчином хлоргексидину. Лише в деяких випадках приблизно за годину до процедури на шкіру голови наносять анестезуючий гель або спрей з лідокаїном.


Для отримання ефекту необхідний курс мезотерапії – не менше 10 сеансів. Період між маніпуляціями в рамках одного курсу залежить від тяжкості облисіння та типу застосовуваних препаратів – зазвичай від одного до трьох тижнів.


РЕКОМЕНДАЦІЇ


У день проведення мезотерапії та наступного дня не можна мити голову. Просте прийняття душу або ванни можна через 8-10 годин після ін'єкцій. Також необхідно не менше кількох днів після маніпуляції захищати волосся та шкіру голови від ультрафіолету та впливу високих температур – відвідування лазень, саун, прогулянки на сонці у літній період без головного убору суворо заборонені. У період проходження курсу процедур прийом будь-яких лікарських засобів – як загальної, так і місцевої дії – необхідно обов'язково погоджувати з лікарем-дерматологом.


ПОБІЧНІ ЕФЕКТИ


Небажані прояви після виконання процедури мезотерапії на волосистій частині голови виникають дуже рідко. В основному це утворення невеликих гематом при випадковому травмуванні кровоносних судин дерми. Інші ускладнення – алергічна реакція, інфікування шкірних покривів та інші – виникають через недостатнє розпитування та обстеження пацієнта перед проведенням маніпуляції або порушень правил асептики лікарем-дерматокосметологом.


Результати мезотерапії волосся:


  • Зупиняє випадання та покращує ріст волосся
  • Забезпечує волосяні фолікули необхідним харчуванням
  • Стимулює кровопостачання
  • Відновлює роботу шкіри
  • Зміцнює волосся, робить його густим і здоровим
  • Нормалізує роботу сальних залоз шкіри голови
(068) 962-95-56
(095) 500-92-46

clinic@kliahina.com.ua

03035, м. Київ,
вул. Василя Липківського 37 В,
ЖК Дінастія 5-а секція 1-й дім, офіс 1023
Контакти

Отримайте персональну консультацію

у досвідченого лікаря в галузі естетичної медицини

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних

та погоджуєтесь з політикою конфіденційності

Made on
Tilda